Home . Aktualitet . Sport . Presidenti i UEFA-së: Ky ekip mund të përjashtohet nga Liga e Kampionëve

Presidenti i UEFA-së: Ky ekip mund të përjashtohet nga Liga e Kampionëve

Aleksander Ceferin ka paralajmëruar se Paris Saint-Germain mund të përjashtohet nga Liga e Kampionëve.

Presidenti i UEFA-së, Aleksander Ceferin ka paralajmëruar se Paris Saint-Germain mund të përjashtohet nga Liga e Kampionëve nëse dëshmohet se nuk i ka respektuar rregullat Fair Playt Financiar.

“Nëse duhet, mund ta përjashtoj PSG-n nga garat evropiane për klube”, deklaroi Ceferin për “L’Equipe”.

“Nuk e kam problem dhe e di se mund të jem i famshëm si Michel Platini”, theksoi ai.

Komento
Mos Humbisni:
Vajza ka 50 orgazma në ditë, por ajo nuk guxon të ketë marrëdhënie seksuale me një djalë

Close