LAJMI I FUNDIT
Home . Kacamisri . Presidenti i xhindosur!

Presidenti i xhindosur!

Loading...
More in Kacamisri, Kryesore
Ish-ministrat e PD vijojnë të pasurohen edhe pse pa pushtet Paratë dhe shtëpitë e reja të Bodes, Rulit, Imamit

Close