Home . Lifestyle . Prezantuesja bukuroshe udhëton me urban për në Bllok: Faleminderit lali Eri për linjën e re (Foto)

Prezantuesja bukuroshe udhëton me urban për në Bllok: Faleminderit lali Eri për linjën e re (Foto)

Prezantuesja bukuroshe Einxhel Shkira u bë e njohur për shkak të lidhjes së saj me futbollistin shkodran, Bekim Balaj.

Tashmë ajo e ka pranuar se është single, ndërsa vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja ka falendëruar publikisht lali Erin për linjën e re të urbanëve, gjë që ka përmirësuar transportin publik, duke u ardhur kështu në ndihmë qytetarëve.

Bukuroshja ka zgjedhur të shkojë në Bllok duke përdorur transportin publik, ndërsa në videon e publikuar në Insta Story ajo i thotë shoqes së saj:

“Të pëlqen linja e re?”

Në një tjetër video, Shkira thotë:

“Lali Eri, faleminderit për linjën e re që vjen rreth e rrotull Tiranës”.

Mos humbisni:
INTERVISTA/ Edi Rama: E vërteta e sherrit me Vuçiç dhe çfarë ndodhi në Sarajevë

Close