LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Prezantuesja shqiptare natë të nxehtë me këngëtaren shqiptare (Foto)

Prezantuesja shqiptare natë të nxehtë me këngëtaren shqiptare (Foto)

U takuan rastësisht te veterineri dhe kjo i bëri të bashkohen për një kauzë të përbashkët për të denoncuar një person, që ato e konsiderojnë si keqtrajtues të kafshëve.

Kaq ka mjaftuar dhe tashmë duket se shoqëria mes prezantueses Roza Lati dhe këngëtares Iva Aliko të vazhdojë edhe më tej. Kjo vërehet se ato të dyja po kalojnë shumë kohë bashkë edhe për të tjera impenjime.

Në disa video të hedhura në Instastory nga Roza shihen se të dyja janë në një vend të veshura me rrobdeshambër. Duke pozuar para pasqyrës, vajzat këto momente i ndanë edhe me ndjekësit.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
O ba, po tani çfarë të bëj?!

Close