LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Protesta e banorëve në Laknas, reagon Rakip Suli: Ja vendimi që do merret ditën e hënë

Protesta e banorëve në Laknas, reagon Rakip Suli: Ja vendimi që do merret ditën e hënë

Kryebashkiaku, Rakip Suli ka reaguar në lidhje me protestën e banorëve të Laknasit ku tha se është s vënë në dijeni të kësaj çështje dhe se banorët kanë bërë kallëzim në Policinë e Tiranës.

Po ashtu, ai sqaroi se ditën e hënë do të nxjerrë edhe një urdhër që prej 10 ditësh të mos kryhet asnjë punim, deri në sqarimin e kësaj situate, si dhe për të parë nëse leja është dhënë sipas ligjit ose jo

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
“Mos lëpij si një gazetaruc oborresh”, qytetarët nxjerrin “zbuluar” Bashën dhe Çim Pekën: O Lyl ku e ke Republikën e Re?

Close