LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . PS zyrtarizon nesër n/kryetarin e Kuvendit e deputetët në komisione

PS zyrtarizon nesër n/kryetarin e Kuvendit e deputetët në komisione

Nesër do të mblidhet Kryesia e Partisë Socialiste për të caktuar n/ kryetarin e Kuvendit nga PS dhe emrat e deputetëve në komisionet parlamentare.

PS do të drejtojë 5 komisione parlamentare, ndërsa PD 2 dhe LSI një komision, atë të Shëndetësisë.

Ndërkohë që sot pasdite do të mblidhen kryetarët e grupeve parlamentare për të vendosur datën e seancës plenare ku do të miratohen kryetarët e komisioneve.

LSI i publikoi sot emrat e deputetëve në komisionet parlamentare.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Krimi nuk është “komunist”!

Close