LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Publikuan pamjet e a.ksidentit të frikshëm, reagon kunata e Blerina Gjylametit: Pse i rivr.isni familjarët?!

Publikuan pamjet e a.ksidentit të frikshëm, reagon kunata e Blerina Gjylametit: Pse i rivr.isni familjarët?!

Pas publikimit të videos ku shfaqet momenti i aksidentit, nga i cili humbi j.etën Elton Macolli ka reaguar edhe kunata e deputetes. Majlinda Gjylameti, përmes një statusi në rrjetet sociale, shprehet e revoltuar me lajmin e dalë, dhe e quan një akt të turpshëm këtë situatë.

Postimi i plotë:

“Kjo që po ndodh me gazetarinë shqiptare është e turpshme. Së pari do t’ju thoja se publikimi i videove të aksidenteve dhe si rrjedhojë komentet e lloj-lloj monstrash janë për të vënë kujën.

Pse i rivr.isni familjarët?! Pse duhet të bëni shoë me fatkeqësitë e të tjerëve?!!! Askush nuk e di se pse mund të ketë ndodhur ky aksident tragjik.

Që ta dini ju dhe kushdo që kërkon të bëjë show ose politikë me këtë fatkeqësi, Toni kurrë nuk ecte me shpejtësi dhe kjo mund të ketë ndodhur për arsye shëndetsore. Ndaj ju lutem lërini njerëzit me dhimbjen që kanë dhe heshtni e mos flisni kot”.

Loading...
More in Aktualitet, Kronik
Albin Kurti refuzon Mini Shengenin Ballkanik: Shqipëria ta shikojë Serbinë me sytë e Kosovës

Close