LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Sport . Puthja pasionante mes Messit e Ronaldos tre ditë para “El Clasicos” po çmend rrjetin (Foto)

Puthja pasionante mes Messit e Ronaldos tre ditë para “El Clasicos” po çmend rrjetin (Foto)

Tre ditë para El Clasicos, artisti Tvboy, vjen me një pikturë interesante që po bën gjiron e botës. Bëhet fjalë për Leo Messin e Cristiano Ronaldon, ku artisti Tvboy, i ka paraqitur ata duke u puthur, para “El Clasicos” mes Real Madridit dhe Barcelonës që zhvillohet të dielën.

“Dashuria është e verbër”, është titulluar kjo pikturë që është bërë hit në internet.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
“Lua-jan” o im vëlla ma jep dhe luaneshën në çadër hua që ta…

Close