LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . “Qytetari digital” i shkruan Berishës: O Sale, Ervini ia paska ashtu Gridës: Berisha: Ke të drejtë….(Foto)

“Qytetari digital” i shkruan Berishës: O Sale, Ervini ia paska ashtu Gridës: Berisha: Ke të drejtë….(Foto)

Sali Berisha merr dhjetra mesazhe në ditë nga “qytetari digital”, të cilat pastaj përfundojnë në pothuajse gjithë mediat.

Te vetmet mesazhe që nuk janë publikuar, janë ato mes Ervin Salianjit dhe Grida Dumës.

Shumë komentues i kanë shkruajtur Berishës për këtë çështje, por ai ka qendruar stoik.

Dhe ndaj në rrjet vazhdon humori.(TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Loading...
More in Argetim
Jari i shkruan Presidentit Thaçi pasi i refuzuan dekoratat: Më merr mua, se kam pasur shumë sukses. Parimet strikte që kam ndjekur

Close