LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Blog . Qytetari i përgjigjet Andi Bushatit me akuza denigruese si mbrojtësi i prokurorit që bënë “gjyqe në makinë”

Qytetari i përgjigjet Andi Bushatit me akuza denigruese si mbrojtësi i prokurorit që bënë “gjyqe në makinë”

Andi ne fakt edhe te njejten gje po bene! Por me sttil bir kurve!
Mirëpo puna eshte se thone qe eshte qelluar ndaj atij te fortit te Shijakut (24 plumba!). Kjo puna e prokurorit del nje çik si ne favor te Rames!

Sepse Rama kete i tha qe je i lidhur me krimin dhe po abuzon me punonjesit e shtetit ne favor te krimit. Per kete do te ndeshkohesh ( besoj e ka pasur fjalen per vetingun!) Mirëpo kesaj punes se perzjerjes me krimin nuk i dihet! Po nu luajte bythen ata s’te ndeshkojne me veting! Te ndeshkojne ndryshe?
Andi çfarë kerkonte ky prokurori ne veture me “te Fortin” alias kriminel te Shijakut?

Perdore mendjen tende idiote per t’na kthyer mendjen. Edhe ne Andi shohim degjojme dhe aresyetojme! Por jo si puna jote! Ky per shembull eshte suport qe i jep te korruptuareve dhr kuazi krimineleve me tituj ligji! Te cilet jane edhe me te rrezikshem se kriminelet origjinal! Ata me padrentesit e tyre vrasin cdo njeriun e thjeshte dhe ne makro vrasin te ardhmen e Shqiperise! Eshte mire qe ti te mos nxitosh dhe te shkruash keto brockullat feminore duke menduar se do na mbushesh mendjen! Sot per sit postimet e tua nuk i beson njed mase e gjere e publikut! Marrin te kunderten e atyre qe shkruan! Dhe e fundit me shume se te tjeret ti identifikosh si simbol dhe emblem e kazanit gazetaresk!
Perpiqu ….perpiqu te … behesh burre i mire! Eshte e veshtire, por jo e paarritshme!B/Arbi Fb

Loading...
More in Blog
Ata që duan të mos gjendet kush qëlloi mbi prokurorin

Close