LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Rama: “Hajde të puth i çik!”. Nard Ndoka: “Edhe i herë se s’e mora vesh” (Video)

Rama: “Hajde të puth i çik!”. Nard Ndoka: “Edhe i herë se s’e mora vesh” (Video)

Në emisionin “Kjo Javë” në “Neës24” është publikuar videoja gazmore e javës me të gjitha ngjarjet politike në të.

Që nga Rama që shpërthen pas paktit me Bashën në miting dhe deri te Nard Ndoka që duket sikur “nuk dëgjon me syze”. Për  më tepër ndiqni batutat e javës në video.

 

Loading...
More in Argetim
Video humori: Zgjedhje me Edi Ramën nuk do ketë. Më falni, zgjedhje me Niko Peleshin nuk do ketë…
Close