LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Rama i publikon fotot, ja si e priti Basha ironinë e kryeministrit

Rama i publikon fotot, ja si e priti Basha ironinë e kryeministrit

Kryeministri, Edi Rama, ka ironizuar deklaratat e kreu të PD-së Lulzim Basha se qeveria shqiptare dhe vetë Kryeministri janë përgjegjës për dështimin e hapjes së negociatave të Shqipërisë me BE-në.

Basha i është përgjigjur menjëherë duke i kërkuar që të mbajë përgjegjësi.

Lulzim Basha shkruan:

“Kot fshihesh me lojëra fjalësh. Nuk ka citat në botë ti mbulojë dështimet e tua. Pikë. BE të ka refuzuar ty! Mbaj përgjegjësi.”

Loading...
More in Aktualitet, Politike
Publikuan pamjet e a.ksidentit të frikshëm, reagon kunata e Blerina Gjylametit: Pse i rivr.isni familjarët?!

Close