LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Rama nuk përmbahet nga gëzimi: Në vjeshtë “Air Albania” do të prekë qiejtë e Europës: Filloni shani e përqeshni sa të doni…!

Rama nuk përmbahet nga gëzimi: Në vjeshtë “Air Albania” do të prekë qiejtë e Europës: Filloni shani e përqeshni sa të doni…!

Kryeministri Rama ka dhene nje lajm te mire per shqiptaret. Kompania e fluturimeve Air Albajia, nis fluturimet me Italinë në fillimvjeshtë, pasi deri tani fluturime jane vetem me Stambollin.

Me tej Rama duke iu referuar skeptikeve opozitare qe e sulmuan ne fillim kompanine Shqiptare, shprehet se ‘Hë tani jepini, filloni shani e përqeshni sa të doni, si zakonisht😆 Po të paktën, futeni mirë në kokë, se kur unë them KJO DO BËHET, është vetëm çështje kohe, pune, mundimi e durimi, por fjalën time s’e merr kurrë era😉’

Kryeministri Rama ne Facebook:

AIR🦅ALBANIA🇦🇱DREJT QIEJVE TË EUROPËS🇪🇺

Nisin me Italinë në fillimvjeshtë, fluturimet e kompanisë kuqezi drejt qiejve të Europës🇪🇺✈

Hë tani jepini, filloni shani e përqeshni sa të doni, si zakonisht😆 Po të paktën, futeni mirë në kokë, se kur unë them KJO DO BËHET, është vetëm çështje kohe, pune, mundimi e durimi, por fjalën time s’e merr kurrë era😉

Dhe mos e harroni, se nga e thëna në të bërë është në mes një det i tërë; herë i ngushtë e herë i gjerë, herë i qetë e herë me trazime që të vonojnë; nganjëherë edhe me furtuna e tallaze që të ndryshojnë trajektoren, po jo qëllimin nëse nuk dorëzohesh💪

Prandaj BESIM dhe DURIM miq, se do t’i bëjmë, së bashku, të tëra ato që kemi në dorë t’i bëjmë për Shqipërinë që duam🇦🇱🤝🦅

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore, Sociale
Veliaj jep lajmin e mirë: Në 13 tetor do të bëjmë zgjedhje…!

Close