LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Edi Rama poston pamjet e stadiumit “Air Albania”

Edi Rama poston pamjet e stadiumit “Air Albania”

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në “Facebook” ku serviren pamjet e mrekullueshme të stadiumit “Air Albania”.

Në impiantin me kushte bashkëkohore po zhvillohet ndeshja testuese mes Vllaznisë dhe Apolonisë.

Kujtojmë që pas pak ditësh Kombëtarja jonë pret në “Arenën Kombëtare” përfaqësuesen e Francës.

🇦🇱👐🏿⚽️🤩

Publiée par Edi Rama sur Dimanche 10 novembre 2019

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore, Sport
“Hip se të vrava, zbrit se të vrava”! PD me djalin e Rrustem Gjatës bëhet qesharake: Rama ka dy opsione… Ose do ta kapë ose do ta bllokojë Kushtetuesen

Close