Home . Aktualitet . Rama zihet me grushta me punëtorin e Bulevardit!!! (Foto)

Rama zihet me grushta me punëtorin e Bulevardit!!! (Foto)

Kryeministri Rama ka postuar këtë pasdite një foto ku ka marrë një pozicion sikur kërkon të bëjë boks me punëtorin që ka përballë. Ndërkohë, komentet në foto nga qytetarët kanë qenë të shumtë, deri sa Rama ka shuar kureshtjen duke treguar se çfarë i ka thënë punëtorit në ato momente. “I thashë punëtorit që më dha dorëzat, hajde bëjmë pak nxemje se ngrimë”, shkruan duke qeshur Rama në koment.

rama-boks-punetore

Mos humbisni:
Gjurmët e transaksioneve dhe pastrimit të parave të Berishës, Metës, Fazlliç dhe Azerëve përmes bankës “Credins” të çojnë tek vrasja e Artan Santos

Close