LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Sport . Reagimin fantastik i trajnerit të Kosovës kur e kupton se po filmohet: Tërbohet nga gjyqtarët! Shikoni videon!

Reagimin fantastik i trajnerit të Kosovës kur e kupton se po filmohet: Tërbohet nga gjyqtarët! Shikoni videon!

Bernard Challandes është padiskutim një nga personazhet më të spikatur tek përfaqësuesja e Kosovës, një trajner karizmatik i cili shpesh ka tërhequr vëmendjen e mediave. E fundit nga trajneri zviceran erdhi pas ndeshjes kundër Anglisë ku ekipi i tij pësoi humbjen e parë në grup. Challandes nuk ka qenë dakord me vendimet e arbitrave dhe të gjithë mllefin e tij e ka shfryrë gjatë kohës kur po i drejtohej dhomave të zhveshjes.

Trajneri i Kosovës ka nisur të ofendoj me zë të lartë por kur ka kuptuar se po filmohet nisi të buzëqesh, një video e cila ka sjellë ilaritet edhe në mediat britanike.

Loading...
More in Sport
Kosova një krenari, shënon dy gola në pjesë të dytë, gjithçka mbyllet 5:3

Close