LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . REPLIKA/ Qytetari paralajmëron Ramën: Merrni masa, do kalohet në mosbindje civile. Rama: Mos ki merak, se…

REPLIKA/ Qytetari paralajmëron Ramën: Merrni masa, do kalohet në mosbindje civile. Rama: Mos ki merak, se…

Kryeministri Edi Rama ka shkëmbyer disa replika me ndjekësit e tij në Facebook, poshtë videos së takimit të tij në Durrës.

Komentuesi: Nuk festohet pa opozitën. Merrni masa, ndryshe kalohet në mosbindje civile edhe pse policia është me ju.

Rama: Hamdi, mos ki merak se mobindje civile per te mbrojtur gjykatesit e korruptuar nuk ka shqiptar qe ben, nderkohe qe opozita eshte koncept lirie nuk eshte monopol i nje partie! Keshtu qe s’ka lidhje as policia as festimi ketu, po Shqiperia Hamdi Shqiperia, qe nuk ka kohe per te humbur me ata qe e vonuan 25 vjet! Shendet e respekte

Komentuesi: Pallat i mnushur me njerez qe shpresojne per nje vend pune njeriut qe thote e cjane 20 cm mur arkeologjik njeriut qe ben nje tende 5 miljon euro ne nje qytet ku ka 3 ore uje

Rama: O Arsen paditurine mbaje per vete dhe mos fyej njerezit se nuk ta jep as dituria e jo me padituria kete te drejte! Sa per tenden ti rri ne cader se je rehat aty vetem mbaje mend qe kur te mbaroje ajo “tenda” do te te vij zor nga kalamajte per keto qe thua, sepse do i cosh atje e do te pyesin po ketu babi ku jemi, jashte shtetit?!

Rama ka shkëmbyer disa komente edhe në foton që ironizonte Bashën me foton e humbjes së Barcelonës.

Komentuesi: Te gjithe shpresonin tek ty prandaj te votuan, por je bere me keqe se Saliu! Me c’kurajo flet per te ashtu quajturin, nga ty, “katundi mediatik”, kur publikon te tilla gjera, apo me batuta te rendomta si “ti duhet te jesh tifoz i Pescares”!! Tregoni seriozitetin tuaj por fatkeq.

Rama: Fabiol, me siguri ti duhet te jesh i zhgenjyer nga Saliu dhe tani kerkon te justifikosh veten pse ke votuar Saliun?Po qe ta dish ti Fabiol, kjo faqe eshte per miqte e rrjetit dhe une ketu jam nje mik qe komunikoj me miqte, keshtu qe po s’te pelqeu ky katundi me 1 milione e ca miq, s’ke pse rri ketu a me kupton?? Nderkohe komunikimi im eshte shume serioz edhe kur bej tek-tuk postime me humor, ashtu sikunder kur komentoj e bej lirshem, pa protokoll, se ndryshe cfare kuptimi ka, a me kupton Fabiol??

Komentuesi: Na ke ulur vlerat fare , po krahasohet PD me Barcelonen , keta mund te krahasohen me Lecester qe doli kampjon ne Angli kur te gjithe flinin gjume.

Rama: Jooooo nuk krahasohet PD me Barcelonen kush e tha, as behet llaf, po keto jane per te thene imagjinoni ku ka perfunduar PD qe thote dua ndeshjen ne tavoline

Komentuesi: Mos e ul kaq shume nivelin e Barces, eshte maja e futbolli nuk shkon krahasimi me ate te cadres,lere cadren ne batakun e vet

Rama: As behet fjale, humori ketu s’eshte me Barcen eshte me Cadren!

Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
“Lua-jan” o im vëlla ma jep dhe luaneshën në çadër hua që ta…

Close