LAJMI I FUNDIT
Home . Politike . REPLIKAT/ Anila Basha ia plas Bashës në fytyrë: Më keni dhënë para edhe ju…

REPLIKAT/ Anila Basha ia plas Bashës në fytyrë: Më keni dhënë para edhe ju…

Lulzim Basha ka folur mbrëmjen e së hënës në emisionin “Dritare” të Rudina Xhungës, në një lidhje direkte.

Por, gjatë lidhjes, ai ka shkëmbyer disa replika me gazetaren Anila Basha.

Kjo e fundit i ka thënë Bashës se e ka lënë partinë pa kryetarë nëpër rrethe dhe e ka pyetur si do hyjë në zgjedhje.

Basha: Mos bëj cic mice, mos bëj zhurmuesin, hajde bëhu anëtare e PD dhe merre ti në dorë drejtimin e PD.

Gazetarja: Me batuta si këto nuk fiton dot zgjedhje, nuk ke kryetarë të PD-ve nëpër rrethe o zotëri, si do hysh në zgjedhje?

Basha: Kur ti flet dhe unë flas nuk dëgjoj.

Por, në një moment replikash, kur Basha përmendi mediat pranë qeverisë, gazetarja ia ktheu: “Më keni dhënë dhe ju lekë zoti Basha kështu që nuk eklipsohem nga kjo”.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Trimi që tremb veten habitet: “Uau, unë e kam thënë këtë”?!

Close