LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Rihana tregon anën e egër të saj

Rihana tregon anën e egër të saj

Rihanna dashuron mënyrën e të treguarit të anës së saj të errët.

Kjo nënkupton pamjen e fotografisë së saj me një tigër jo real, të cilin e kishte postuar në Instagram.

Gjatë punës së saj në Brazil, ajo është parë duke pirë cigare, dhe e veshur me bikini që tregojnë linjat perfekte që ajo ka.

Ajo ka postuar në Instagram disa fotografi të ndryshme me pozita shumë provokuese.

Loading...
More in Lifestyle
Hollande konfirmon ndarjen me Trierweiler

Close