LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Rihanna dhe mikja e ngushtë ekspozojnë të pasmet në Brazil

Rihanna dhe mikja e ngushtë ekspozojnë të pasmet në Brazil

Rihanna vazhdon të publikojë foto në “Instagram”, duke treguar se çfarë është duke bërë në Brazil. Të gjitha fotot e publikuara nga ylli i muzikë pop e tregojnë atë duke pozuar me bikini në plazhet e Brazilit. Rihanna ndodhet në Brazil për një set fotografik për revistën ‘Vogue’.

Të mërkurën, këngëtarja nga Barbados publikoi disa foto të tjera, ku pozon së bashku me shoqen e saj Melissa Ford, duke pirë cigare. Sigurisht që pozat i ka bërë me bikini.

Loading...
More in Lifestyle
Elisabetta Canalis, një boksiere “e nxehtë”

Close