LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Rrjetet sociale humor therës me Metën, Çlirim Pekën dhe Fahri Balliun (Foto)

Rrjetet sociale humor therës me Metën, Çlirim Pekën dhe Fahri Balliun (Foto)

Faqet më të njohura të humorit në rrjetet sociale kanë ironizuar zhvillimet e fundit politike duke sjellë anën komike të ngjarjeve.

Së fundmi, në rrjet qarkullojnë disa meme ku ironizohen disa prej aktorëve të ndryshëm të politikës nga deputetët e thjeshtë dhe deri tek kreu i shtetit Ilir Meta.

Më poshtë ne kemi zgjedhur punimet më pikante që do t’ju shkrijnë së qeshuri. /TemA

  

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Asgjë e re nga fronti i shpifjes!

Close