LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Rrjetet sociale tallen keq me Bashën: Sikur the nuk ka zgjedhje në Qershor…

Rrjetet sociale tallen keq me Bashën: Sikur the nuk ka zgjedhje në Qershor…

Fakti që zgjedhjet do të mbahen në Qershor, brenda afateve kushtetuese dhe jo në vjeshtë siç pretendonte e premtonte PD është bërë objekt humori në rrjetet sociale. Madje qarkullon një video humoristike se si reagon Basha kur e pyesin për premtimin se nuk do të ketë zgjedhje në Qershor.

Loading...
More in Argetim
Video/ Monika Kryemadhi kthehet në objekt humori tek “Xing me Ermalin”
Close