Home . Aktualitet . Argetim . Rrjeti shpërthen në humor ndaj Blushit, Palokës dhe Berishës

Rrjeti shpërthen në humor ndaj Blushit, Palokës dhe Berishës

Kreu i LIBRA-s Ben Blushi nuk është prezent në skenën politike që prej zhgënjimit të marrë nga zgjedhjet e 25 qershorit. Mungesa e tij duket se ka nxitur më tepër faqet e humorit për të prodhuar batuta pikante.

Më poshtë po përcjellim një album të punimeve që kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale. Si gjithmonë, ushqimi kryesor për humorin ngelet politika.

Komento
Mos Humbisni:
Mbi 7 milionë dollarë dëm shtetit, Ministria e Financave padi zyrtarëve të ARRSH

Close