LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Rudina Hajdari pranë familjes së presidentit Trump, merr vendimin e rëndësishëm

Rudina Hajdari pranë familjes së presidentit Trump, merr vendimin e rëndësishëm

Rudina Hajdari ke shtyrë kthimin e saj për në Shqipëri dhe do të vijojë të ketë takime të tjera me familjen e presidentit amerikan Donald Trump.

Pasi mori pjesë në ceremoninë për mbledhjen e fondeve për fushatën presidenciale të Trump, Hajdari i ka rrëmbyer zemrën familjes amerikane dhe ka vendosur të qëndrojë pranë tyre.

Kështu që deputetja shqiptare do të qëndrojë edhe disa kohë në Amerikë pranë familjes presidenciale.

Deklarata e plotë:

Rudina Hajdari fiton zemrën dhe respektin e ekipit dhe familjes se Presidentit Donald Trump. Mbas takimeve te suksesshme ne NY ku merrnin pjese figura te njohura te partise republikane si Jared Kushner, Rudy Guliani, Lindsay Graham dhe te tjere, zonja Hajdari ka ndryshuar planin e kthimit ne Tirane qe ishte kete jave per te vazhduar takimet me ekipin e Presidentit Trump ne Ëashington DC. Sinqeriteti dhe motivet demokratike te shtruara me shume profesionalizëm nga Zonja Hajdari kanë tërhequr vëmendje duke marre vlerësim maksimal dhe hapur dritare te reja në Uashington.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Baze: Kostot e papërballueshme, që ua kanë dorëzuar zgjedhjet banditëve të mëdhenj

Close