LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Ruhuni nga kjo gazetare! Ja si u tërhoqi vrejtje kameramanëve se po qeshnin: O çuna, po pushoni ju q** * ropt pushoni!

Ruhuni nga kjo gazetare! Ja si u tërhoqi vrejtje kameramanëve se po qeshnin: O çuna, po pushoni ju q** * ropt pushoni!

Moderatorja Marsela Topi e Tv Apollonia Fier, është nxehur keq me kameramanët e emisionit pasi këta të fundit po talleshin me të ftuarin në studio Altin Goxhaj, dhe nga të qeshurat po shkaktonin zhurmë.

Kjo bëri që moderatorja të ndërpresë emisionin dhe t’u drejtohet: “O çuna, po pushoni ja q*fsha ropt pushoni”.

Marsela nuk është e njohur por videoja e saj ditën e sotme bëri xhiron e rrjetit.

Loading...
More in Aktualitet, Kronik
Zëri i Amerikës si strukturë e SHQUP… “njollos” me drogë Shqipërinë : Zyrtari i lartë i DASH e injoron, i përgjigjet me një mesazh për të korruptuarit

Close