LAJMI I FUNDIT
Home . Kuriozitete . Sa e pistë është mjekra?

Sa e pistë është mjekra?

Një studim i fundit ka dalë në një rezultat që adhuruesve të mjekrës nuk do t’u pëlqejë shumë.

Sipas studimit në mjekër mund të gjenden aq shumë baktere sa në një tualet të pistë.

Studimi gjithashtu thotë se ka edhe disa baktere që gjenden edhe në jashtëqitjen e njeriut.

Megjithëse disa ekspertë e kundërshtuan studimin është fakt që mjekra mban shumë baktere.

 

Loading...
More in Kuriozitete, Shendeti
23-vjeçari bëhet baba dhe gjysh brenda një jave

Close