LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Sapo ka mbushur 20 vjec.. ….ne pasaporte sapo i beri 60 vertete, por ne energjine e pashtershme qe ka ,eshte frymezim

Sapo ka mbushur 20 vjec.. ….ne pasaporte sapo i beri 60 vertete, por ne energjine e pashtershme qe ka ,eshte frymezim

Aurela Gaçe i ka kushtuar një status mjaft të gjetur koleges së saj, këngëtares së talentuar Irma Libohova, me rastin e datëlindjes. Sapo ka mbushur 20 vjec❤ ….ne pasaporte sapo i beri 60 vertete, por ne energjine e pashtershme qe ka ,eshte frymezim . Edhe 100 Diva e vertete e muzikes Shqiptare. Je pasuri.Kam qene ,jam ,e do te mbetem fansja jote. Postime ditelindjesh bej rralle ketu ne faqe, por une nuk mund te mohoj kurre se figura e saj ne skene, zeri i saj, mua me ka rritur.

Po, isha mbase 13 vjec kur e pashe ne skenen e festivaleve , e si femije, nuk isha e afte te zgjidhja per famen ,a per emrin , as mbase te kuptoja vokalin e saj , por zemra e zgjodhi vete.

Sepse zemra ndjen. Ndjesi reale , e sinqerte.
Ashtu sic e ka femija. Kendoja vetem kenget e saj, ne cdo shfaqje, konkurrim shkollash. Kur dilte ne skene, duhet te pushonin te gjithe sepse une mezi e prisja. Te nesermen e dija kengen permendesh, sepse e incizoja ne koke, e per mua ishte gjithmone fituesja,edhe kur nuk merrte te parin. /naishtedikur.info

Krenare qe zemra ime prej femije zgjodhi kete figure, qe edhe sot, akoma me emocionon
Prandaj nuk mund te mos e uroja publikisht ,
Edhe 100 IRMA LIBOHOVA.
Emrin e ke te gdhendur me shkronja te arta ne muziken Shqiptare, e ne brezat qe rriti muzika jote.

Gjithashtu stafi i naishtedikur.info, i uron Irmës edhe 100 vite të lumtura, suksese në art dhe në jetë /E. Troplini, për naishtedikur.info

Loading...
More in Lifestyle
Basha akuzoi Topallin për Valdrin Pjetrin! Figura e rëndësishme e PD-së e nxjerr zbuluar: “Trimi” na paska qenë në oborr, kështu është kur kryetarin e kemi “Gjino”

Close