LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Sarah Jessica Parker një ikonë e modës

Sarah Jessica Parker një ikonë e modës

Edhe pse kohëve të fundit nuk po paraqitet shumë shpesh nëpër media, aktorja Sarah Jessica Parker edhe një herë na ka kujtuar pse të gjithë e quajnë ikona e stilit.   Ndërkaq edhe pse tani aktorja e njohur po qëndron pak larg obligimeve me aktrim, ajo është e përkushtuar në punën e saj në sajtin ku shet aksesorë të dizajnuar nga ajo.

Karshi aksesorëve Sarah është duke u marrë edhe me dizejnimin e këpucëve dhe duket se tani jetën e saj po ia kushton modës. Ndryshe këtë vit ndoshta edhe do ta shohim pak më shpesh, pasi që aktorja ka deklaruar se do të donte që të bëjnë edhe një vazhdim të hit serialit ‘Sex and the Sity”.

sara jesika parker

Loading...
More in Lifestyle
Rihana tregon anën e egër të saj

Close