LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Sekretari i PS tallet me Metën: Ka habitur kupolën e botës shkencore me aftësitë e tij telepatike, parashikoi tërmetin që do rrafshonte Ballkanin

Sekretari i PS tallet me Metën: Ka habitur kupolën e botës shkencore me aftësitë e tij telepatike, parashikoi tërmetin që do rrafshonte Ballkanin

Sekretari për Marrëdhëniet me Median në PS, Alfred Peza është tallur rëndë me presidentin Ilir Meta që parashikoi një tërmet shumë të fuqishëm, por që u përgënjeshtruar pak orë më vonë nga specialisti grek i fushës.Peza thotë se dita nuk duhet çuar dëm, pa asnjë të qeshur dhe këtë na e mundëson kreu i shtetit.

Statusi i plotë i Pezës:

Menduat se ishte thjeshte nje ceshtje filxhani?

Se ishte ceshtje e faljes se gjynaheve ne Kishen e Lacit?

Apo perbetimi per Abaz Aliun? Eshte shume me e thelle se kaq.

Ilir Meta pasi parashikoi me saktesine matematikore te Lulit, qametin e 30 Qershorit; bazuar ne aftesine parashikuese te “Circes” Monike dhe me fantazine e sjellesit te fatkeqesive Sali, sot ka habitur kupolen e botes shkencore, me aftesite e tij telepatike.

Ka parashikuar nje termet 30 here me te fuqishem, qe do na rrafshoje pa nam e pa nishan, te gjitheve ne ballkanasit e gjore, qe nuk zbatuam mesimet e urta e te vyera te Presidentit tone mendjendritur!

Hajde dhe mos e beso po deshe thenien se “Dita e çuar më dëm nga të gjitha ditët, është ajo që kalon pa asnjë të qeshur!”😅😅😅

Loading...
More in Argetim
Jari i shqetësuar për padrejtësinë që i kanë bërë: E hoqën nga lista e dezhurnit në Teatër!

Close