LAJMI I FUNDIT
Home . Kryesore . Shqiptari dëshmon me foto në facebook se gruan e kishte të virgjër

Shqiptari dëshmon me foto në facebook se gruan e kishte të virgjër

Fjala intimitet një kohë të gjatë ka humbur kuptimin. Intimiteti në rrjetet sociale pothuajse edhe nuk ekziston, dhe kjo është një nga shembujt e vërtetë për këtë…

Ne besojmë se kjo natë e dasmës për djaloshin ishte e veçantë, por duhej këtë të mbante për veten e tij.

Shumë shokë të tij mendonin se ajo kishte pasur disa të dashur,pra ishte e zhvirgjëruar

Fotografia  në mënyrë të qartë tregon njollë në çarçaf, pas natës së tyre të dasmës. Ai  foton e ka publikuar në Facebook për të ndarë me miqtë e tij.

Mësohet se ky person që ka postuar foton në profilin e tij në facebook është nga Vlora.

carcaf-virgjeri

Loading...
More in Kryesore, Sociale
Skandal/ Prostituta me SIDA që kaloi qindra klient gjatë 5 viteve

Close