LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Shqiptari kap gruan duke e tradhtuar me kushëririn e tij, mediat italiane publikojnë rastin e ngjarjes së rëndë: Për 1 vit e gjysmë ai… Po ndaj të afërmit të tij si reagoi?

Shqiptari kap gruan duke e tradhtuar me kushëririn e tij, mediat italiane publikojnë rastin e ngjarjes së rëndë: Për 1 vit e gjysmë ai… Po ndaj të afërmit të tij si reagoi?

Tradhtia e gruas kishte bërë që të niste gjithçka çfarë ka ndodhur deri më sot. Një vit e gjashtë muaj kërcënime dhe dhunë.

Protagonistë të kësaj ngjarje janë një çift shqiptarësh, të cilët ishin prindër të dy fëmijëve.

Sic shkruajë sot mediat italiane, shqiptarët banonin në Brescia, e gjatë kësaj kohe, edhe fëmijët e tyre kanë përjetuar momente të tmerrshme gjatë dhunës që babai ushtronte ndaj të shoqes.

Por gjithçka kishte nisur pasi ishte zbuluar tradhtia e gruas me kushëririn e burrit të saj.

Një gjest që sipas asaj që raportojnë mediat italiane, ka bërë që burri i saj të mos e ndajë, por ta kërcënoje e dhunojë gruan. Por jo vetëm kaq, ai ka bere kërcënime me vdekje edhe kundër kushëririt të tij.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
1,5 miliardë përdoruesit e Whatsapp me teknologji antipërgjim! Pritet të zbatohet edhe FB, Messenger dhe Instagram! Shqetësohen policët “dembela” të Europës

Close