LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Si mashtroi sot Lulzim Basha për dorëheqjen e Zoran Zaev

Si mashtroi sot Lulzim Basha për dorëheqjen e Zoran Zaev

Kryedemokrati Lulzim Basha ka deklaruar sot se kryeministri i Maqedonise se Veriut Zoran Zaev ka dhene doreheqjen ndaj edhe Kryeministri Rama duhet te beje te njejten gje.

Por fakti eshte qe Zoran Zaev nuk ka dhene doreheqjen. Per te tjera arsye, ai po ben zgjedhje te parakohshme, por as nuk ka dhene doreheqjen e as nuk ka rene qeveria.

Lulzim Basha qe dihet boterisht qe ka frike nga zgjedhjet, nuk i ze me goje ato, por fantazon doreheqjen e kryeministrit Rama.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
E vërteta e dorëheqjes së Zoran Zaevit, rasti i Ramës dhe Lulzim Basha në mes

Close