LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Sms-të erotike të Salianjit/ Ilir Vrenozi: Grida më zhgënjve, më mirë t’i vije flakë dhe atij…

Sms-të erotike të Salianjit/ Ilir Vrenozi: Grida më zhgënjve, më mirë t’i vije flakë dhe atij…

Korçari satirik dhe militanti i PD-së Ilir Vrenozi ka reaguar pas publikimi të videos ku deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji shkëmbente mesazhe banale me kontekst erotik me shetasen G.D.

Edhe pse nuk ka ende një konfirmim, të gjithë pretendojnë se shtetasja GD, është deputetja demokrate Grida Duma.

Teksa publikon një foto nme  Grida Dumën në Facebook Vrenozi i zhgënjyer i kërkon asaj të reagojë.

Postimi i plotë:

ME ZHGENJEVE !

Me thuaj Grida te verteta jane keto qe po degjoj !

Po zjarrin i vije pjeshkes dhe atij mos ja jepje , te dija femer me klas …. me Zhgenjeve 🤢🤢

Loading...
More in Argetim
THIRRJA: Duhen politikanë të rinj, të pastër, thonë Basha, Berisha, Mediu, Dash Shehi…

Close