LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Sot do dorëzonte padinë ndaj ish gjyqtarit të tij! Meta president apo “druvar”? Nuk dinte axhendën zyrtare

Sot do dorëzonte padinë ndaj ish gjyqtarit të tij! Meta president apo “druvar”? Nuk dinte axhendën zyrtare

Presidenti, Ilir Meta, pritet të depozitojë sot në prokurori kallëzimin penal ndaj kreut të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani.

I pyetur nga gazetarët Meta bëri një koment, duket thënë se sot ishin udhëheqësit e botës për të sjellë paqen.

Meta tha:

“Sot kemi sjellë udhëheqësit e botës për të sjellë paqen në vend”.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
“Pagat do të rriten”, Banka e Shqipërisë paralajmëron lajmin e mirë dhe kjo do të vijë për një arsye domethënëse

Close