LAJMI I FUNDIT
Home . Politike . Sot prezantimi i programit qeverisës, PD dhe LSI mbledhin grupet respektive

Sot prezantimi i programit qeverisës, PD dhe LSI mbledhin grupet respektive

Pak para mbledhjes së Kuvendit, Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë mbledhur grupet respektive.

Mësohet se mbledhja vjen për të përcaktuar qëndrimet gjatë seancës së sotme, kur kryeministri Rama pritet të prezantojë programin e Qeverisë.

Mbledhja e grupeve të dy partive opozitare zhvillohet me dyer të mbyllura ndërsa qëndrimi i tyre do të mesohët në Kuvend.

Një ditë më parë mediat zbardhën pjesë të programit qeverisës të kabinetit “Rama 2” për 4-vjeçarin e ardhshëm

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Krimi nuk është “komunist”!

Close