Home . Aktualitet . Bota . Sulm me armë në një shkollë në Kaliforni, 3 të vrarë

Sulm me armë në një shkollë në Kaliforni, 3 të vrarë

Të paktën tre persona kanë humbur jetën pasi janë qëlluar me armë zjarri nga një person në Veri të Kalifornisë.

Detajet nga sulmi me armë janë ende të paqarta.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe raportohet se mes të plagosurve ka edhe nxënës.

Autori i sulmit është qëlluar për vdekje nga policia.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Lulziu, faqeziu dhe drogaxhiu që paguan taksa…

Close