LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Takim dhe shtrëngim duarsh dje në Kryesinë e Kuvendit? Zëdhënësi i Presidencës direkt sms Fevziut: Ja çfarë ndodhi

Takim dhe shtrëngim duarsh dje në Kryesinë e Kuvendit? Zëdhënësi i Presidencës direkt sms Fevziut: Ja çfarë ndodhi

Dje u përfol se pati një shtrëngim duarsh mes Presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama në Kryesinë e Kuvendit.Por ky lajm i cili u mohua mbrëmjen e djeshme me një mesazh nga zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi, në një sms të mbërritur në celularin e Blendi Fevziut.

“Konfirmoj se në Kryesin e Kuvendit nuk ka pasur asnjë takim apo shtrëngim duarsh mes Metës dhe kryeministrit”, lexoi Fevziu mesazhin e zëdhënësit Blushi.

Meta ndodhej sot në Kryesin e Kuvendit pasi dëshmoi para Komisionit Hetimor, të ngritur për shkarkimin e tij

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Meta kërkon mëshirë nga socialistët, i lutet Ruçit t’i ofrojë mbështetje, i shkon në zyrë pas seancës dëgjimore

Close