LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Takimi kokë më kokë me Bashën: Rama ka humbur sonte diçka që s’donte ta humbte kurrë

Takimi kokë më kokë me Bashën: Rama ka humbur sonte diçka që s’donte ta humbte kurrë

Tashmë prej më shumë se tre orësh Kryeministri Rama dhe kreu i opozitës Basha janë mbyllur në selinë e Kryesisë së Kuvendit. Tashmë nga takimi janë larguar gjithë partitë e vogla dhe takimi ka vijaur kokë më kokë mes dy krerëve të partive më të mëdha në vend.

Por Rama ama ka humbur shumë sot pavarësisht sesi kanë shkuar negociatat e ditës së sorme. për shkak të këtij impenjimi ai ka mbetur pa parë ndeshjen finale të kupës së italisë, ku Juventusi u shpall fituese ndaj Lacios. Kujtojmë se kryeministri Rama është një nga tifozër më të zjarrtë të zonjës së vjetër.

Ndeshja është zgjidhur që në pjesën e parë ku në minutën e 12 ka qenë mbojtësi Dani Alvesh I cili ka kalur në avantazh juventinët. Për ta dyfishuar ka menduar një tjetër mbrojtës, Leonardo Bonuçi, I cili në minutën e 25 ka ndëshkuar përsëri Lacialët.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
O ba, po tani çfarë të bëj?!

Close