LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Talllje pa fund për “mbrojtësit” e Astirit nga Balliu deri te Lulziu! “Çfarë ka ndodhur tek Astiri sepse isha në gjumë”

Talllje pa fund për “mbrojtësit” e Astirit nga Balliu deri te Lulziu! “Çfarë ka ndodhur tek Astiri sepse isha në gjumë”

Klevis Balliu, njeriu që identifikohet prej një viti për bllokimin e rrugës tek “Astiri”, sot në mëngjes nuk ka qenë prezent kur nisën prishjet e objekteve të paligjshme.

Ai tha se kishte ngecur në trafik, ndaj nuk ndodhej aty.

Kaq është dashur, që në rrjet të nisë ironia me të dhe Lulzim Bashën, që ndryshe nga sa kishin premtuar, se ndërtesat tek “Astiri” nuk do të prisheshin, jo vetëm se mbajtën premtimin, por as nuk u ndodhën aty.

Basha madje nuk ka bërë asnjë reagim.

Loading...
More in Argetim
Jari shpjegon pse është dakord me Metën kundër Gjykatës Kushtetese

Close