LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Tentuan ta shkarkojnë, Rudina Hajdari nuk ndalet: Në fillim të injorojnë, të qeshin dhe pastaj ti fiton!

Tentuan ta shkarkojnë, Rudina Hajdari nuk ndalet: Në fillim të injorojnë, të qeshin dhe pastaj ti fiton!

Deputetja Rudina Hajdari ka shpërndarë një foto nga deklarata e sotme duke e shoqëruar me një thënie motivuese nga Mahatma Gandhi.

‘Në fillim të injorojnë, pastaj qeshin me ty, pastaj të luftojnë, dhe pastaj ti fiton’, shkruan Hajdari në Instagram.

Kujtojmë që Hajdari për shkarkimin e saj nga posti i kryetares së grupit parlamentar demokrat bëri fajtorë tre deputetët Alban Zeneli, Arben Elezi dhe Korab Lita, për të cilët tha se po mundohen të largojnë vëmendjen nga hapja e negociatave.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Franca nuk ndryshon qëndrim: Presidenti Macron kundër zgjerimit pa reformimin e BE-së!

Close