LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Tërmet 4.5 ballë në detin Jon

Tërmet 4.5 ballë në detin Jon

Një tërmet 4.5 ballë ka rënë ditën e sotme në detin Jon. Edhe pse ka qenë i një magnitude shumë të fortë, lëkundjet janë ndjerë shumë pak rënë shumë larg bregut. Tërmeti ka qenë në pjesën e Greqisë, dhe nuk bëhet me dije për dëme në njerëz apo materiale.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
U arrestuan me helikopter në det: Asnjë provë implikuese! Greqia liron nga qelia tre skafistët shqiptarë

Close