LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Tërmet me magnitudë 3,7 rihter sërish në Shqipëri, zhvendoset epiqendra e lëkundjeve

Tërmet me magnitudë 3,7 rihter sërish në Shqipëri, zhvendoset epiqendra e lëkundjeve

Një tjetër tërmet ka rënë pak më parë në Shqipëri dhe tashmë epiqendra është zhvendosur nga Durrësi në Vorë.

Ai ka qenë i një magnitude 3,7 rihter. Lëkundjet e tij janë ndjerë edhe në Tiranë.

Lëkindjet si duket vazhdojnë dhe sipas sizmiologëve këto janë normale pas lëkundjes së madhe që ishte me 26 nëntor.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
I ndërpreu fjalën gjatë takimit me ndërtuesit! Rama i kthehet ministrit : Më lër të flas, për atë punë je aty

Close