LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Tërmeti i fuqishëm në vend: Kryeministri Rama merr vendimin e papritur dhe bën lëvizjen urgjente!

Tërmeti i fuqishëm në vend: Kryeministri Rama merr vendimin e papritur dhe bën lëvizjen urgjente!

Pas lajmit se në vendin tonë ka rënë një termet i fuqishëm, Kryeministri Edi Rama ka anuluar udhëtimin për në New York duke vendosur të kthehet nga rrugëtimi i rëndësishëm, për të qenë në Shqipëri, për të monitoruar situatën dhe organizuar strukturat e emergjences, që të eleminohen sa më shpejt pasojat që deri tani nuk janë të vogla dhe fatmirsisht janë materiale dhe nuk ka humbje jetësh njerëzore.

Ai ndodhet në Frankfurt dhe pritet të kthehet në Tiranë në orët në vazhdim.

Loading...
Mos e Humbisni
Dora e shtrirë e Ramës për ish-opozitën e keqkuptuar… nga klani “Opozita e Rrugës”

Close