LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Tërmeti i fuqishëm tronditi Shqipërinë… Lajmi t.ragjik vjen nga Shkodra, boksieri i njohur gjen v.dekjen

Tërmeti i fuqishëm tronditi Shqipërinë… Lajmi t.ragjik vjen nga Shkodra, boksieri i njohur gjen v.dekjen

Ndërkohë që e gjithë Shqipëria është tronditur nga tërmeti i fuqishëm, një boksier mjaft i njohur ka gjetur vdekjen e në qytetin e Shkodrës. Boksieri bullgar Isus Velchkov ka rënë pa ndjenja në ring, teksa zhvillohej raundi i pestë i ndeshjes mes tij dhe durrsakut Ardit Murja. Bullgari ka gjetur vdekjen në spital, mbrëmjen e sotme.

I gjithë episodi tragjik ndodhi në sy të kamerave dhe spektatorëve teksa ndiqnin me emocion “Shkodra Boxing Night” në pallatin e sportit “Qazim Dervishi”
Ndeshjet janë ndërprerë për shkak te këtij incidenti të rëndë.

Loading...
Mos e Humbisni
Dora e shtrirë e Ramës për ish-opozitën e keqkuptuar… nga klani “Opozita e Rrugës”

Close