LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Tërmeti “shkund” përsëri Shqipërinë këtë mëngjes

Tërmeti “shkund” përsëri Shqipërinë këtë mëngjes

jë tërmet me magnitudë 3.2 ballë ka rënë mëngjesin e sotëm në Sarandë. Raportohet se lëkundjet janë regjistruar në orën 04:07 të mëngjesit. Epiqendra e tërmetit ka qenë pranë fshatit Pandalejmon. Deri tani nuk raportohet për dëme nga tërmeti në Sarandë.

Loading...
More in Aktualitet, Kronik
Meta takon “Soros”-in dhe bën thirrje: Ndërkombëtarët të rrinë larg, fatet e atdheut në duart tona

Close