LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Kronik . Tiranë/ Adoleshentja tenton të hidhet nga ballkoni topless (Foto)

Tiranë/ Adoleshentja tenton të hidhet nga ballkoni topless (Foto)

Një vajzë e re ka tentuar ditën e sotme ti japë fund jetës duke u hedhur nga kati i katërt i një pallati

Siç shikohet edhe nga fotot që po qarkullojnë në rrjetet sociale, vajza është ngjitur mbi një tavolinë në ballkon, vetëm me të mbathura, topless, dhe ka filluar të bërtasë, shkruan Opinion.

Është dashur ndërhyrja e policisë që vajza të mos i jepte fund jetës, ndërkohë që nuk dihen shkaqet e këtij veprimi.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Si e shpërbleu me “300 byzylykë” Ilir Meta-Ermal Beqirin nëpërmjet Ylli Manjanit

Close