LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Kronik . Tiranë, makina shtyp për vdekje këmbësorin

Tiranë, makina shtyp për vdekje këmbësorin

Aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur sot në mbrëmje në fshatin Ndroq të Tiranës. Një makinë ka përplasur një këmbësor dhe për pasojë ka humbur menjëherë jetën ky i fundit, shtetasi Hamit H, 60 vjeç.

Pas aksidentit policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit. Sipas hetimeve paraprake të policisë, dyshohet se këmbësori ishte i dehur. Policia po vijon hetimet e mëtejshme për zbardhjen e shkaqeve të plota të aksidentit.

Loading...
More in Kronik
Ndalohet italiani me 18 kg marijuanë me destinacion Gjermaninë
Close