LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Kronik . Tmerr/ Tregtarët e shalqirit theren me thika për shkak të konkurrencës (Video)

Tmerr/ Tregtarët e shalqirit theren me thika për shkak të konkurrencës (Video)

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një sherr në rrugët Fushë-Krujës, ku një i moshuar dhe dy të rinjve janë përleshur fizikisht. Një kalimtar i rastit ka filmuar skenën.

Ne videon postuar nga JOQ duket se i moshuari mban në dorë një thikë dhe dy të rinjtë nga momenti në moment shihen të tensionuar. Në videon mund të shihet momenti kur të rinjtë i vërsulen të moshuarit.

Sipas raportuesit thuhet se personat kanë qenë duke shitur ballë për ballë dhe konkurrenca ndoshta ka bërë që ata të përleshen mes tyre.

Komento
Mos Humbisni:
“Kur e dëgjon Bashën thua lum si unë, por kur e sheh në PD thua mjerë ne!”

Close