LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . “Tronditi” Kuvendin me fjalimin e saj, shikoni CV e zëvendëses së Bashës në parlament

“Tronditi” Kuvendin me fjalimin e saj, shikoni CV e zëvendëses së Bashës në parlament

Fjalimi i deputetes Majlinda Halilaj prej disa ditësh po bën xhiron e rrjetet sociale dhe është kthyer në temë diskutimi nga të gjithë për nivelin e deputetëve që ne kemi në Kuvend.

Majlinda zuri vendin e Lulzim Bashës pasi ai dogji mandatin e deputetit dhe doli në rrugë bashkë me pjesën tjetër të opozitës.

Mirëpo tashmë po qarkullon edhe CV e deputetes Majlinda e cila është shumë e varfër dhe të gjithë kanë një pyetje: Pse Lulzim Basha e futi në listat e PD si kandidate për deputete?

Nuk dihet ende nëse Basha ka arritur ta shohë CV-në e Majlindës, të cilën ju mund ta shihni dhe më poshtë, ku Halilaj shënon se ka mbaruar arsimin e lartë, por nuk specifikon as degën, dhe as ndonjë punë që mund të ketë bërë gjatë jetës së saj.

Loading...
More in Aktualitet
Greqia thirrje vendeve anëtare të BE-së për të realizuar perspektivën europiane të Ballkanit Perëndimor për të mirën e rajonit

Close