LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . U përfol se u ndanë! Çiljeta i qetëson të gjithë, e thotë me gojën e saj: Jemi shumë mirë të dy

U përfol se u ndanë! Çiljeta i qetëson të gjithë, e thotë me gojën e saj: Jemi shumë mirë të dy

Edhe pse sapo ka publikuar këngën “A je mirë”, bashkëpunim me Esto, Çiljeta ka zgjedhur të jetë e rezervuar në daljet e saj televizive por këtë të shtunë u bë pjesë e “Shiko Kush LUAN” nga Luana Vjollca.

Prej kohësh diskutohet lidhja e saj e dashurisë me portierin e “Partizanit”, Alban Hoxha por asnjëherë nuk është folur publikisht për këtë histori me detaje pasi të dy kanë zgjedhur ta jetojnë jashtë mediave.

Çiljeta në lojën “Ndaje ose haje”: Ai që dimë të gjithë mirë është”? Duke buzëqeshur, Çili i përgjigj se janë shumë mirë të dy bash

Loading...
More in Lifestyle
Angela Martini: Martohesh me një grua shqiptare dhe përfiton një infermiere, pornostare…

Close